CHP DENİZLİ’DE 4 ADAYINI DAHA BELİRLEDİ

CHP'de bugün MYK ve ardından Parti Meclisi Toplantısı yapıldı. Toplantıda bazı adayların isimleri netleşti. CHP Parti Meclisi, Buldan, Bekilli, Bozkurt Ve Sarayköy’ün adayları belirlendi. CHP, Buldan’da Mustafa Gülbay yerine Hikmet Şenözen’i aday gösterdi.

CHP DENİZLİ’DE 4 ADAYINI DAHA BELİRLEDİ

CHP'de bugün MYK ve ardından Parti Meclisi toplantısı yapıldı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplanan MYK'da eğilim ve merkez yoklaması ile anket çalışmaları ele alındı. MYK durumunu görüştüğü adayları, Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan PM'nin onayına sundu.

Toplantıda bazı adayların isimleri netleşti .Sabah saatlerinde MYK, saat 13.00’de başlayan Parti Meclisi’nde CHP’nin bazı adayları kesinleştirildi.

Parti Meclisi’nde CHP’nin Denizli’deki 4 adayı daha kesinleştirildi. CHP Buldan’da Hikmet Şenözen, Bekilli’de Türkan Keyik, Sarayköy’de de Cengiz Demirci ile seçimlere girecek. Bozkurt’ta ise mevcut Belediye Başkanı Birsen Çelik ile yola devam kararı alındı. MYK ve Parti Meclisi’nde Denizli Büyükşehir ile ilgili herhangi bir gündem konuşulmadı.

Öte yandan CHP; 24 Ekim'de 105, 14 Kasım'da ise 147 belediye başkan adayını belirlemişti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211