CHP DENİZLİ'DE MUHARREM İNCE HAZIRLIĞI TAMAM

 CHP DENİZLİ'DE MUHARREM İNCE HAZIRLIĞI TAMAM
CHP Denizli İl Başkanı  Av. Mahir Akbaba, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin cumartesi günü Denizli’de yapacağı açılış ve mitinle ilgili basın toplantısı yaptı. “İçinden geçmekte olduğumuz bu çok özel süreçte birçok olayı çok hızlı şekilde yaşıyoruz” diye CHP Denizli İl Başkanı  Av. Mahir Akbaba, basın toplantısında “Ülkemiz ekonomisindeki olumsuz gidişat, yurttaşlarımızı ciddi şekilde etkileyen sosyal ve siyasal gelişmeleri hepimiz yakından izliyor ve kaygı duyuyoruz.

Aynı kaygıyı uluslar arası alanda da görüyoruz. Dünyanın geleceğini tehlikeye atabilecek pek çok olumsuz olayı peş peşe yaşıyor ve bu gelişmeler karşısında ülkemizi yönetenlerin yetersizliğine de tanık oluyoruz. İşte bu olumsuz gelişmelerin paralelinde ülkemizin bir anda içine sokulduğu seçim havasından çıkıp aydınlık ve güçlü duruşuyla hak ettiği yere gelmesi gerekmektedir. Bu gelişmelerin sonucu olarak katılacağımız Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak görevimizin bilincinde sorumluluğumuzun farkındayız. Cumhuriyet Halk Partisi Denizli il Örgütü olarak yaklaşan seçimlerde gerek millet ittifakı olarak milletvekili seçimleri ve gerekse Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde görevimizi layıkıyla yapıp halkımızın beklentilerine karşılık vermek istiyoruz. Bu kapsamda yapılan çalışmaları bir parçası olarak Cumhurbaşkanı olarak Sayın Muharrem İnce’nin 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü ilimize yapacağı ziyaret ve gerçekleştireceği halk buluşması için hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz.“ dedi.
CHP Denizli İl Başkanı  Av. Mahir Akbaba, Cumhurbaşkanı adayı İnce’nin  12 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat:12.00’de Bozkurt Belediyesi’nin Güneş Santrali Tesisi açılış törenine katılacağını, saat 16.00’da da  29 Ekim Bulvarı‘nda halk buluşması gerçekleştirileceğini belirtti. 
 
 
Haber Merkezi
 
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER