CHP Gençlik Kolları Başkanı dünya evine girdi

CHP Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu, Okul Öncesi Öğretmeni Nilay Aslan ile dünya evine girdi.

CHP Gençlik Kolları Başkanı dünya evine girdi

CHP Denizli Gençlik Kolları Başkanı Tugay Odabaşıoğlu ile Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü mezunu Nilay Aslan, dünya evine girdi.

Çift için Deda Düğün Salonu’nda görkemli düğün töreni düzenlendi. Törene; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, CHP eski Milletvekili Umut Oran, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, partililer ve Odabaşıoğlu ile Aslan ailelerinin yakınları katıldı.

Odabaşıoğlu ile Aslan çiftinin nikahlarını, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan kıydı. Genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Doğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde Odabaşıoğlu ile arasında geçen bir diyaloğu aktardı. Başkan Doğan; “Seçim öncesi Tugay bana ‘inşallah nikahımızı sen kıyarsın’ demişti. O gün yapılan konuşma şimdi gerçek oldu. Sevgili kardeşlerime mutlu, huzurlu; birlik ve beraberlik içinde güzel bir yaşam diliyorum” diye konuştu.

Nikah töreninin tamamlanmasının ardından düğüne katılanlar, gece boyunca doyasıya eğlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER