CHP İL BAŞKAN YARDIMCISI ERDOĞAN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Pankreas kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman CHP Denizli İl Başkan Yardımcısı Göksel Erdoğan, Denizli Hilal Camii’nde düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

CHP İL BAŞKAN YARDIMCISI ERDOĞAN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcısı Göksel Erdoğan, pankreas kanseri tedavisi gördüğü Samsun’daki bir hastanede hayatını kaybetti. Başkan Yardımcısı Erdoğan’ın ölümü partide büyük üzüntüye neden oldu. Merhum Erdoğan için Denizli Hilal Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene; eşi Tuğba Erdoğan, CHP Denizli Milletvekilleri; Kazım Arslan ve Teoman Sancar, CHP Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Öğle namazının ardından cenaze namazı kılınan merhum Erdoğan, Çakmak Mezarlığı’na defnedildi.

53 yaşında hayata gözlerini yuman Göksel Erdoğan, Türkiye Hentbol Federasyonu Denizli İl Temsilciği’ni yürütmekteydi. Bir erkek çocuğu olan Erdoğan, emekli sınıf öğretmeniydi. Denizli CHP İl Başkan Yardımcılığı görevini de yürüten Erdoğan, geçmiş dönemlerde de Denizli Eğitim-Sen İl Başkanlığı görevini de üstlenmişti. Futbol geçmişi de olan Erdoğan, Kartalspor’da profesyonel futbol oynamıştı. Erdoğan deve güreşlerine olan merakıyla tanınıyordu.

İBRAHİM ALAYONT-UMUT AYANA

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2018, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER