CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye geliyor

Bir dizi ziyaretler ve açılış için bugün Denizli’ye gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde partisinin kazanmış olduğu ilçeleri ziyaret edecek.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli’ye geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek için bugün Denizli’de olacak.

Hava yolu ile Denizli’ye gelecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun ilk durağı; Babadağ İlçesi olacak.

31 Mart Yerel seçimleriyle başkanlık görevini devralan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı saat 10:30’da ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu, Merkezefendi İlçesi’ne geçecek.

Merkezefendi Belediyesi’nce Ramazan Bayramı tatili için gittiği Antalya’nın Aksu İlçesi’nde beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın isminin verildiği parkın açılışını gerçekleştirecek olan Kılıçdaroğlu, Denizli’nin iki kadın belediye başkanlarından biri olan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ı makamında ziyaret edecek.

Başkan Doğan’a yapılan ziyaretin ardından Serinhisar İlçesi’ne hareket edecek olan Kılıçdaroğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Gemi’yi ziyaret edecek ve Honaz İlçesi’ne geçecek.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’i ziyaret edecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu, 08 Ağustos’ta 6 şiddetiyle sarsılan Bozkurt İlçesi’ne hareket edecek.

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik’i makamında ziyaret edecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun son durağı ise ilçedeki depremzedelerin kaldığı çadırkent olacak.

Depremzedelerin sorunlarını dinleyecek olan Kılıçdaroğlu, ardından karayolu ile Ankara’ya dönecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER