CHP PM'YE DENİZLİ'DEN 4 İSİM ADAY OLDU

CHP PM'YE DENİZLİ'DEN 4 İSİM ADAY OLDU

CHP 36. Olağan Kurultayı’nda Denizli’den;  İl Başkanı Ali Rıza Ertemur ile birlikte 14’ü seçilmiş ve 3’ü “Melike Basmacı, Kazım Arslan ve Gülizar Biçer Karaca” isimlerinden olmak üzere doğal delegelerden oluşan 17 kişi oy kullandı. CHP PM Üyeliği için 500’e yakın ismin aday olduğu oylamada Denizli’den 4 isim PM adayı olarak çarşaf listeye girdi. CHP PM Üyesi ve eski vekil Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli eski İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Zafer Dönmez ve Özer Bulgur Denizli’den CHP PM Adayı olan isimlerdi.

HACI ŞERİF BU SALI BASIN MENSUPLARINI AĞIRLAYACAK
Denizli’nin Hacı Şerif Lakabı İle Ünlü İşadamı Necip Helvacı Bir Süredir “Salı Buluşmaları” Adı Altında, Kahvaltılı Sohbet Toplantıları Düzenliyor. Hacı Şerif’in Bayramyeri’ndeki Merkez Şubesinde düzenlediği  ‘Salı Buluşmaları’na Bugüne Kadar “Emniyet Müdürü’nden, Belediye Başkanlarına ve Daire Müdürleri’ne” bir çok önemli isim katıldı.

Buluşmalar; sohbet ve kahvaltıların yanı sıra, kentin ve Bayramyeri Semti sakinlerinin de sorunlarının konuşulduğu, esnafla yöneticileri ve akil isimleri buluşturan ortak masaya dönüşüyor. Hacı Şerif’te geleneksel hale gelen “salı buluşmaları” şu sıralar Denizlili gazetecileri ve medya mensuplarını bekliyor. Necip Helvacı, “Gazeteci Arkadaşlarım ve dostlarım salı buluşmalarında benim demirbaşlarım. Bu Salı onlara özel toplanacağız. Cemiyet Başkanımız ve Yönetimi olmak üzere tüm gazeteci arkadaşları bekliyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221