CHP Spor Üst Kurulu'ndan 'Spor Çalıştay'ı teşekkürü

CHP Genel Merkezi tarafından Ankara milletvekili Yıldırım Kaya'nın başkanlığında oluşturulan CHP Spor Üst Kurulu'nun Danışma Meclisi Üyeleri, 27 Aralık 2019’da Merkezefendi Belediyesi'nin ev sahipliğinde yapılan ‘Spor Çalıştayı’na katkı sağlayan başkanlara teşekkür ziyaretinde bulundu ve şükran belgelerini takdim etti.

CHP Spor Üst Kurulu'ndan 'Spor Çalıştay'ı teşekkürü

Merkezefendi Belediyesi'nin ev sahipliğinde 27 Aralık 2019’da ‘Spor Çalıştayı’ yapıldı.

Yapılan çalıştayın ardından CHP Spor Üst Kurulu'nun Danışma Meclisi Üyeleri, kurulun MYK Üyesi Arif Arslan eşliğinde, çalıştaya katkı veren ve sporun önemine dikkat çeken başkanları ziyaret etti.

Merekezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı ve CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum’u ziyaret eden kurul üyeleri, başkanlara şükran belgesi takdim etti.

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu başkanlığında yapılan ziyaretlerde, ‘derman belediyeciliği’ de konuşuldu.

Sporun gençlerin fiziksel ve sosyal gelişimine etkilerinin çok önemli olduğuna dikkat çeken CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, sadece gençlerin değil 7 den 70 e herkesin içinde bulunabileceği en az bir aktiviteyi yaşama geçirecek proje ve çalışmalar içinde olacaklarını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER