CHP’de bayramlaşma ve vefa bir arada!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli İl Örgütü tarafından il binasında bayramlaşma programı düzenlendi. Programda partililer vefat eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ı, İl Disiplin Kurulu Üyesi Yüksel Biçer’i, İl Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Kendirli’yi ve İl Başkan Yardımcısı Göksel Erdoğan’ı aileleriyle birlikte anarak vefalarını gösterdi.

CHP’de bayramlaşma ve vefa bir arada!

Kurban Bayramı arefesinde CHP Denizli İl Örgütü’nde de bayramlaşma heyecanı yaşandı. İl Binası’nda düzenlenen programa; CHP Denizli Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca ve Teoman Sancar, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ve partililer katıldı. Buruk geçen bayramlaşma programında vefat eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan’ın, İl Disiplin Kurulu Üyesi Yüksel Biçer’in, İl Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Kendirli’nin ve İl Başkan Yardımcısı Göksel Erdoğan’ın aileleri de yer aldı. İl Başkanlığı tarafından vefat eden CHP’li değerlerin isimlerinin parti binasındaki toplantı salonlarına verilmesi ise ailelere duygu dolu anlar yaşattı.

“BU BAYRAM HÜZNÜ YAŞIYORUZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca; “Bütün hemşehrilerimin bayramını kutluyorum. Tabi bir önceki bayramda yaşadığımız o coşkuyu bu bayramda yaşamak zor bizim için. Bir önceki bayramda Yüksel Biçer kardeşimiz, Kazım Arslan vekilimiz yanımızdaydı. Coşkulu bir konuşma, coşkulu bir kutlamayla bayramı geçirmiştik ama akabinde bir hafta içinde peş peşe gelen iki acı kaybımızla bu bayram ailelerle birlikte bu hüznü yaşıyoruz maalesef.” dedi.

“CUMHURİYET HALK PARTİSİ; ÇOK VEFALI, ÇOK SEVDALI BİR PARTİDİR”

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar konuşmasından şu ifadeler yer verdi:

“Çok değerli dostlarımızı, abilerimizi, büyüklerimizi kaybettik. Allah’ım bir daha bizlere acı göstermesin, mekanını cennet eylesin. Hani hep söylüyoruz ya dünya üç günlük, bu gerçekten böyle. Eğer biz bu bayram vesilesi ile birbirimiz sitemimiz bile olacaksa bundan sonra söyleyelim konuşalım. Birbirimizi özleyelim ve unutmayalım. Cumhuriyet Halk Partisi çok vefalı, çok sevdalı, çok heyecanlı bir partidir.”

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ise; “Bayram olmanın ötesinde tabi iki gün önce yaşadığımız bir depremimiz var. Buradan deprem bölgesinde yaşayan hemşehrilerimize saygılarımı sevgilerimi gönderiyorum. Onların her zaman yanındayız onlarla birlikteyiz. Bugün bizim için farklı bir anlamı olan bayram yaşıyoruz. İlk defa aramızda olmayan değerli insanlar, değerli arkadaşlar, değerli büyükler var.” ifadelerini kullandı.

“KAZIM ABİ DENİZLİLİLERİN ABİSİYDİ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan; “Kurban bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Evet buruk bir bayram geçiriyoruz. Bir önceki bayram mutluluk içinde bir bayram geçirmiştik. Fakat daha sonrasında peş peşe gelen partililerimizin vefatıyla birlikte inanın iki aydır Denizli Cumhuriyet Halk Partisi olarak zor günler geçirdik. Kazım abimizi zaten büyüğümüzdü abimizdi, Kazım abi Denizlililerin abisiydi. Siyasi görüşü ne olursa olsun herkes tarafından kabul edilen birisiydi.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER