CHP’den DRT Denizli ziyareti

CHP Denizli İl Örgütü DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ni yeni medya merkezinde ziyaret etti. İl Başkanı Mahir Akbaba ve İl Yöneticileri DRT Denizli Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya ile sohbet etti ve “yeni merkezinizi güle güle kullanın” dileklerini iletti.

CHP’den DRT Denizli ziyareti

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, İl Sekreteri Güler Bingüller, Bilişim Sorumlusu Rakip Evran, İl Başkan Yardımcıları Kenan Türkmenoğlu, Nurhan Baba ve Yaşar Dönmez 1 Mayıs mitingi sonrası ellerinde bayrakları ile DRT Denizli’nin yeni Medya Merkezi’ne ziyarette bulundu.

DRT çalışanlarının 1 Mayıs İşçi ve Emek Bayramı’nı kutlayan CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, “Denizli’ye böyle bir medya ve yayıncılık merkezi kazandıran DRT Denizli Ailesi’ni kutluyoruz. Bu çağdaş ve son sistem donanıma sahip TV Kanalı ve Gazete hizmet binası ile Denizli ve Denizli’nin tanıtımına büyük katkı koyacağınıza yürekten inanıyoruz” dedi.

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba ve CHP’li yöneticiler; DRT Denizli Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kaya ile 2 Haziran 2019’da gerçekleştirilecek ertelenen Honaz Seçimi üzerine de konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER