CHP'Lİ KARACA YANGIN BÖLGESİNDE

CHP'Lİ KARACA YANGIN BÖLGESİNDE

CHP Parti Meclisi Üyesi Gülizar Biçer Karaca, büyük bir felaketle karşı karşıya kalan Sarayköy’ü ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Karaca, Sarayköy’ün ciğerlerini yakan felaketin takipçisi olacaklarını söyledi.

Sarayköy’de meydana gelen ve yaklaşık 400 hektarlık alanı etkileyen orman yangının ardından, CHP Parti Meclisi Üyesi Gülizar Biçer Karaca ilçeyi ziyaret etti. Yangının en çok etkilediği bölgeler olan Kabaağaç ve Tekke Mahalleleri olmak üzere ilçe genelinde incelemelerde bulunan Karaca, yangın mağduru vatandaşlar ve bölgede çalışmalarını sürdüren ekipler ile görüştü.

Yangın, çıkış nedeni ve etkileri üzerine ekiplerden bilgi alan Karaca, “Kabaağaç ve Tekke Mahalleri başta olmak üzere Sarayköylü vatandaşlarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk, ekiplerden yangın ile ilgili bilgiler aldık. Sarayköyümüzün ciğerini yakan bu yangın felaketinin takipçisi olacağız. Yaraların bir an önce sarılması gerekiyor” dedi. Karaca’nın Sarayköy ziyaretine CHP İlçe Başkanı Cengiz Demirci ve ilçe yöneticileri de katıldı

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211