CHP'LİLERİ BULUŞTURAN NİŞAN

CHP'LİLERİ BULUŞTURAN NİŞAN

CHP Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Turgay Odabaşıoğlu ile CHP Pamukkale Belediye Meclis üyesi Özkan Aslan’ın yeğeni Kadir Aslan’ın kızı Nilay Aslan, hafta sonu yapılan nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adamlarını attı.

CHP’liler hafta sonu düzenlenen iki genç çiftin evlilik yolunda ilk adımlarını attıkları nişan töreninde bir araya geldi. Düzenlenen nişan töreninde CHP Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Turgay Odabaşıoğlu ile CHP Pamukkale Belediye Meclis üyesi Özkan Aslan’ın yeğeni Kadir Aslan’ın kızı Nilay Aslan evlilik yolunda ilk adımlarını nişan yüzüklerini takarak attı.  


 
Düğün törenine CHP’nin eski bakanlarından Adnan Keskin, Denizli Belediyesi eski Başkanı Ali Marım, Denizli Belediyesi eski meclis üyesi Arif Balkanay, CHP Denizli İl Örgütü eski Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Nihat Yeniyol, CHP Gençlik Kolları İl Başkanı İbrahim Abuşaha, CHP’li yöneticiler ve çok sayıda davetli katıldı. Genç çiftin nişan yüzüklerinin kurdelesini ise Adnan Keskin, Ali Marım, Ali Kavak, Bülent Nuri Çavuşoğlu ve işadamı Tolga Vaklıker birlikte kesti. Nişan tören törenin sonunda çalınan İzmir Marşı ile genç çift ve davetliler coştu. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER