CHP’nin ‘Danışma Kurulu Toplantıları’ Buldan’da devam etti

Haziran Ayı’nın son günlerinde Güney İlçesi’nde yapılan CHP Denizli’de parti içi çalışmalar ve yeni döneme ilişkin değerlendirmelerin ele alındığı ‘Danışma Kurulu Toplantıları’nın 9’uncu durağı, Buldan oldu.

CHP’nin ‘Danışma Kurulu Toplantıları’ Buldan’da devam etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Teşkilatı, parti içi çalışmalar ve yeni döneme ilişkin değerlendirmelerin ele alındığı ‘Danışma Kurulu Toplantıları’, 28 Haziran 2019 Cuma Günü Güney İlçesi’nde yapılan toplantıyla start almıştı. Son olarak Buldan’da yapılan toplantıya; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, İl Başkanı Mahir Akbaba, İl Başkan Yardımcıları; Kenan Türkmenoğlu ile Yaşar Dönmez, İl Sekreterimiz Gürel Bingüller ve partililer katıldı. Toplantında 31 Mart yerel seçimlerinde Buldan Belediye Başkan Adayı olan Hikmet Şenözen seçim sürecinde yaşadıklarıyla ilgili olarak bilgiler paylaştı. Şenözen’in konuşmasının ardından Milletvekilleri Teoman Sancar ve Gülizar Biçer Karaca, genel gündem ve ülke siyasetinin yarını hakkında rakamlarla bilgi sundu.

“HEP BERABER YÜRÜYECEĞİZ”

Konuya ilişkin açıklama yapan CHP İl Başkanı Mahir Akbaba; “Göreve geldiğimiz tarihten bu yana 3.sünü düzenlediğimiz; partililerimiz, gönüllülerimiz, duayenlerimiz, gençlerimiz, kadınlarımız, muhtarlarımızla bir araya geldiğimiz, yerel seçimleri, ittifakları, Buldanımızı konuştuğumuz, açık sözlülükle eleştirilerimizi dile getirdiğimiz, tüm soruları cevapladığımız, geleceğimizi değerlendirdiğimiz kurullarımızdan 9.sunu Buldan'ımızda gerçekleştirdik. Katılımın oldukça yoğun olduğu kurulumuzda, kadınlarımızın ve gençlerimizin sayıca yüksek olması geleceğimize umut oldu. Söz veriyoruz Buldan; sözde değil özde de yanınızda olacağız. Hep birlikte, hep beraber yürüyeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER