Çin’deki Doğaltaş ve Teknoloji Fuarı’nın yeni tarihi belli oldu

Her yıl Mart ayında yapılan Çin’in Xiamen kentinde düzenlenen ve sektöründe dünyanın en büyük fuarları arasında olan Xiamen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan koronavirüs salgını nedeniyle Haziran ayına ertelenmişti.  

Çin’deki Doğaltaş ve Teknoloji Fuarı’nın yeni tarihi belli oldu

Xiamen Doğaltaş Fuarı’nın Çin’deki organizasyon firması tarafından yayımlanan yeni duyuruda fuarın 27-30 Ekim 2020'de yapılacağı bildirildi.

20. Xiamen Doğaltaş Fuarı 27-30 Ekim 2020'de

Çin Xiamen Doğaltaş Fuarı’nın organizasyon firması tarafından yayımlanan duyuruda şu açıklamalara yer verildi. “COVID-19 ile ilgili şu ana kadarki durum değerlendirdiğimizde, Çin'de yaşamın ve iş hayatının normale dönmeye başladığını görmekteyiz. Dünya'daki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. İnanıyoruz ki ortak çabalarla dünya genelinde pandemi kontrol altına alınacak. Salgın tamamen durdurulana kadar beklemenin gerekli olduğu bilincindeyiz. Xiamen Doğaltaş Fuarı, doğaltaş sektörü için yıllık bir birleşmedir. Değerlendirme ve karar verme sürecimiz sonucunda, aşağıda yer alan 3 kararı aldık:

1. 20. Xiamen Doğaltaş Fuarı 27-30 Ekim 2020'de yapılacaktır.

2. 21. Xiamen Doğaltaş Fuarı 18-21 Mayıs 2021'de yapılacaktır.

3. Yıl boyunca kesintisiz bir hizmet verebilmek için 6 Haziran 2020'de online Xiamen Doğaltaş Fuarı Platformu kurulacaktır.

Şu an, organizasyon firması hazırlıkları yürütmekte. Her şeyin daha iyi olacağı ve yaşadığımız zorlukların üzerinden geleceğimize eminiz. Pandemi ile birlikte mücadele ettiğimiz sürece, beraber daha iyi bir gelecek yaratacağımıza ve iş hayatımızı yeniden inşa edeceğimize inanıyoruz. Pandemi ile birlikte mücadele ettiğimizde, birlikte daha iyi bir gelecek yaratacağımıza ve iş hayatını yeniden inşa edeceğimize inanıyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221