CİNKAYA'DAN EĞİTİME BİR KATKI DAHA

CİNKAYA'DAN EĞİTİME BİR KATKI DAHA

Hayırsever İşadamı İbrahim Cinkaya, kendi ismini taşıyan Sosyal Bilimler Lisesi’ne yaptırılacak olan spor salonuna önemli bir katkı sağladı. Hayırsever işadamı Cinkaya yaptırılacak olan spor salonuna vereceği destek için düzenlenen protokolü Vali Hasan Karahan ile imzaladı.

Valilik Makam Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Vali Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ile Hayırsever İşadamı İbrahim Cinkaya katıldı.

Hayırsever İşadamı İbrahim Cinkaya’ya eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür eden Vali Hasan Karahan, “İbrahim Bey, Denizli’mizde bol miktarda bulunan hayırseverlerimizden bir tanesi. Daha önce de 24 derslikli çok güzel bir okul yaptırmıştı, şimdi yaptırdığı lisenin bahçesine kapalı spor salonu yaptıracak. Kendisine teşekkür ediyoruz. Denizli’miz bu yönden şanslı bir ilimiz. Hayırseverlerimiz imkânları ölçüsünde özellikle eğitim alanında önemli katkı sunuyorlar. Bu katkıların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Şimdiden bütün hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Daha sonra hayırseverlerimizle özel bir törenle bir araya geleceğiz ve yaptıkları cömert katkılarına mütevazı bir plaketle teşekkür edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi protokolü Valimiz Hasan Karahan ve Hayırsever İşadamımız İbrahim Cinkaya tarafından imzalandı.

Zimen+1 kat şeklinde bin metrekare alana yaptırılacak olan spor salonu 2.700.000 TL’ye mal olacak ve maliyetin 700 bin Lirasını hayırseverimiz karşılayacak. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221