Çinliler, Karakan sayesinde Pamukkale’ye akın edecek

Denizlililerin yakından tanıdığı gönüllü turizmci elçisi Şeref Karakan, 16-28 Mayıs 2019 tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’nde, Çinli turistleri Pamukkale, Karahayıt ve Denizli’de konuk etmek için görüşmeler yapıyor.

Çinliler, Karakan sayesinde Pamukkale’ye akın edecek

Denizlililerin yakından tanıdığı gönüllü turizmci elçisi Şeref Karakan, 16-28 Mayıs 2019 tarihleri arasında Çin Halk Cumhuriyeti’nde iş görüşmeleri yapıyor.

Glorious DMC Travel olarak Honkong, Shenzhen, Guengzhou, Shanghai’de görüşmelerini tamamlayan turizmci Karakan, son olarak Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti Pekin görüşmelerine devam ediyor.

DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklama yapan turizmci Karakan, “Çin’den yoğun turist talebi bulunuyor. Çinli konuklarımızı Denizli’de en az iki gün konaklamak ve ağırlamak istiyoruz. Bunun için görüşmeler yapıyoruz. Görüşmelerimiz olumlu hava da geçiyor. Çinli konuklarımıza, kültürel ve doğa harikası Pamukkale ile Karahayıt’ta unutmayacakları bir gezi yaptırmak isteriz. Ayrıca Denizli’nin tarihi Kaleiçi’nde Denizli Kebabını tattırmayı planlıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER