Çivril 4. Bisiklet Festivali tamamlandı

Çivril İlçesi’nde 26 bisiklet kulübünden 250 den fazla sporcunun geldiği ve bu yıl 4’üncüsü yapılan Bisiklet Festivali tamamlandı.

Çivril 4. Bisiklet Festivali tamamlandı

Çivril Belediyesi tarafından organize edilen, ilçe ve ülkenin farklı noktalarından gelen yaklaşık 400 bisiklet sporcusu ve gönüllüsünün katıldığı Bisiklet Festivali tamamlandı. Bu yıl festivalin onur konuğu balayını bisiklet festivalinde yapan yeni evli Ayhan – Funda çifti oldu. Geçen hafta evlenen çift,

bisikletleri ile Çivril’e gelerek balayını Çivril Bisiklet Festivali’nde yaptı. 26 Bisiklet kulübünden yaklaşık 400 sporcunun desteklediği Çivril Bisiklet Festivali’nde sporcular 2 günde yaklaşık 300 kilometrelik turla ilçenin mahalle ve turistik yerlerini gezdi. Beydilli Mahallesi’ndeki Nilüfer Parkı’nda sona eren bisiklet turuna; Eskişehir, İstanbul, Uşak, Pamukkale, Kütahya, İzmir, Manisa, Antalya, Elmalı, Simav, Konya, Trabzon, Ankara, Afyonkarahisar, Adana, Çanakkale’den bisiklet kulüplerinin sporcuları ile Cezayirli bisikletçi ve Çivril’den sporcular katıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER