ÇİVRİL MHP'DE BÜYÜK ŞOK YAŞANIYOR

ÇİVRİL MHP'DE BÜYÜK ŞOK YAŞANIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Çivril İlçe Başkanlığı, aralarında meclis üyesinin de bulunduğu, partinin önde gelen 11 ismin partiden ihracını istedi.

Çivril’de aralarında belediye meclis üyesi ve Ülkücü İşçiler Derneği başkanı ile yönetim kurulu üyelerinin de olduğu ihraç listesi MHP İlçe Başkanı Ergün Çiftçi tarafından İl Başkanlığı’na verildi. Ergün Çiftçi, “Parti tüzüğümüze göre yerel gazetelerde asılsız beyanlar, fitne fesat söylemleri ile Genel Merkez ve Genel Başkanımızı itibarsızlaştırma çalışmalarında bulunan bu kişiler, sosyal medyada da olumsuz bir takım paylaşımda bulunuyor. Makamıma saldırılıyor. Partiden ihraç edilmeleri için il disiplin kuruluna sevk edilmelerine karar verilmiştir” dedi.

İhraç edilmek üzere İl disiplin kuruluna sevk edilen isimler şöyle; Çivril MHP Belediye meclis üyesi Özgül Arslan, Çivril Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Raşit Mutlu, Çivril Ülkücü İşçiler Dernek Başkan Yardımcısı Çağlar Günay, Ramazan Aslan, Özgür Güllü, Kürşat Ekiz, Güngör Çiftçi, Gürkan Karabal, Mustafa Metin, Sıtkı Efe ve Turgay Aslan.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER