“Çocuklarımızın güçlü Türkiye’nin mimarları olacağına inancım tam”

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Çocuklarımızın geçmişten aldıkları güç ile barış, kardeşlik ve beraberlik içinde, büyük ve güçlü Türkiye’nin mimarları olacağına inancım tamdır” dedi.

“Çocuklarımızın güçlü Türkiye’nin mimarları olacağına inancım tam”

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı, Denizli Milletvekili Nilgün Ök, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

TBMM’nin 101’inci kuruluş yıl dönümü ile birlikte ülkemizdeki ve dünyadaki bütün çocukların Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Milletvekili Ök, “23 Nisan 1920 tarihi, milli egemenliğimizin temellerinin atıldığı, Cumhuriyetimizin kuruluşuna uzanan yolda, birlik ve beraberlik içerisinde yılmadan mücadele veren aziz milletimiz için bir dönüm noktasıdır. Bugünün bayram ilan edilmesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimiz olan çocuklara verdiği önemin ve duyduğu güvenin en somut göstergesidir. Çocuklarımızın geçmişten aldıkları güç ile barış, kardeşlik ve beraberlik içinde, büyük ve güçlü Türkiye’nin mimarları olacağına inancım tamdır. Bizler de millet olarak tıpkı bağımsızlığımız gibi çocuklarımızı da dünyadaki en kıymetli varlıklarımız olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, daha büyük, daha güçlü, daha zengin, daha istikrarlı bir Türkiye’de yaşamaları için milletimizden aldığımız güçle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TBMM’nin ilk başkanı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşımızı sevk ve idare eden ilk Meclis’teki tüm milletvekillerini, bu vatanı bize armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Coşkumuzu ve neşemizi arttıran kıymetli çocuklarımız ile tüm milletimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER