ÇOCUKLARIN NEŞESİ DONDURMAYLA KATLANIYOR

 ÇOCUKLARIN NEŞESİ DONDURMAYLA KATLANIYOR

Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Merkezefendili çocuklar camilerde buluşuyor, her gün dondurmayla serinliyor’ projesi kapsamında camiye giden çocuklara dondurma ikram ediliyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Gümüşler Değirmenönü Camii’ne giderek çocuklarla buluştu, dondurma ikramında bulundu.

Merkezefendi Belediyesi’nin, İlçe Müftülüğü işbirliğinde gerçekleştirdiği ‘Merkezefendili çocuklar camilerde buluşuyor, her gün dondurmayla serinliyor’ projesi devam ediyor. Merkezefendi ilçesi sınırlarındaki 270 ayrı noktada Kur'an eğitimi almaya gelen öğrenciler, Merkezefendi Belediyesi’nin dondurma ikramıyla serinliyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Gümüşler Değirmenönü Camii’ne giderek çocuklarla buluştu, dondurma ikramında bulundu.

Çocukların neşesine ortak olan Merkezefendi Belediye Başkanı Subaşıoğlu, “İlçe müftülüğümüz ile başlattığımız ‘Merkezefendili çocuklar camilerde buluşuyor, her gün dondurmayla serinliyor’ projemiz kapsamında camilere gelen çocuklarımıza her gün dondurma ikramında bulunuyoruz. 175 ayrı noktada verilen Kur’an eğitimi bitişinde 6 bin 500 öğrencimize dondurma veriyoruz. Şimdi de Gümüşler Değirmenönü Camii’ndeki çocuklarımızla bir araya geldik. Çocuklarımıza dondurma ikram ettik. Onların neşesine ortak olduk” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211