Çöken yolda ilginç protesto

Muğla’da, aşırı yağışlar nedeniyle çöken yol bir türlü yapılmayınca, bir vatandaş çökme olan yaya geçidine taş ve çalılar ile mezar görünümü vererek, belediyeyi protesto etti. Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafa ise “Yaya geçidi sizlere ömür” yorumu yapıldı.

Çöken yolda ilginç protesto

Muğla’nın Menteşe İlçesi’ne bağlı Kötekli Mahallesi TOKİ Şehit Jandarma Yarbay Alim Yılmaz İlkokulu girişindeki yaya geçidinde, aşırı yağışlar sebebiyle çökme meydana geldi.

Yaya geçidinin aradan zaman geçmesine rağmen eski haline getirilmemesi üzerine, ismi öğrenilemeyen bir vatandaş tarafından çökme olan yaya geçidine taş ve çalılar ile mezar görünümü verildi. Cep telefonu ile fotoğraflanan mezarlı yaya geçidi, sosyal medyada ilgi gördü. Vatandaşlar, sosyal medyadaki fotoğraflara “Yaya geçidi sizlere ömür” ve “Hem esprili hem de tehlikeli” gibi yorumlar yaptı. Fotoğrafların sosyal medyada paylaşılmasının ardından harekete geçen belediye yetkilileri, önceki gün yaya geçidindeki mezar görünümünü kaldırarak, çökme olan noktayı asfaltla kapattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER