COLOSSAE TERMAL HOTEL AİLESİ, İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

COLOSSAE TERMAL HOTEL AİLESİ, İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Colossae Termal Hotel Ailesi, Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu, tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Pamukkale İlçesi’nin Karahayıt  Mahallesi’nde bulunan Colossae Termal Hotel’de geleneksel iftar yemeği yapıldı. İftar yemeğine Colossae Termal HotelYönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu, Colossae Termal HotelGenel Müdür Şeref Karakan, Operasyon Müdürü Zeliha Öksüz, Muhasebe Müdürü Bekir Özışık, Satış Pazarlama Müdürü Recep Altuntaş,Önbüro Müdürü Veli Sarı,Otel Doktoru Dr.Feridun Özciftçi, House Keeping Melek Kocagökçe, Yiyecek İçecek Müdürü Hüsnü Cil, Aşcıbaşı Kadir Karaduman,Teknik Müdür Murat Kahraman,Satın alma Müdürü Hakan Korkmaz, Güvenlik Müdürü Tansel Dilbil, ISG Uzmanı Teoman Çelikyürek, Sema Abdurrahman Karamanlıoğlu, Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri, Karahayıt Mahallesi İmamları; Kerim Gökoğlan, Ömer Tekin, Karahayıt Muhtarı Cem Kor ve Colossea Hotel Termal Otel’de çalışan personel ve eşleri katıldı. 

“NE MUTLU RAMAZANI BİRLİKTE İDRAK ETTİK”

Colossae Termal HotelYönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu iftar yemeğinde yaptığı kısa konuşmasında “Ne mutlu bir ramazanı birlikte idrak ettik. İnşallah Kadir Gecesi’ni ve bayramı birlikte kutlarız. Mutluluğumuzun artması için her zaman dualarımızı edeceğiz” diye konuştu. 

“BU MÜBAREK GECEDE BİR VE BERBERLİK İÇİNDE OLDUK”
Colossae Termal HotelGenel Müdür Şeref Karakan, “11 ayın sultanı olan Ramazan’da bizleri bir araya getirip bu imkanı sağladıkları Yönetim Kurulu Başkanımız Abdurrahman Karamanlıoğlu’na çok teşekkür ederiz. Colossea Ailesi olarak bu mübarek gecede bir ve berberlik içinde olduk. Gönül isterdik sizlere hep birlikte olmak. İşlerimizin yoğunluğu buna elvermiyor. Böyle bir günde bir araya gelmemiz bize gönül huzuruve manevi olarak rahatlık veriyor. Özellikle 11 ayın sultanı olan  Ramazan ayında hepimizin hoş görülü olduğu kadar, diğer aylarda daha hoşgörüyü olmalıyız. Birbirimizi sevmeliyiz ve daha olumlu yaklaşmalıyız. Daha nice ramazanlar birlikte olmayı arzuluyoruz. Ramazan Bayramınızı şimdiden kutlarım” şeklinde konuştu.

MUHAMMET KARAÇAY- DOĞAN AKŞİT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211