CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI, DENİZLİ'DE ZOLAN TAMAM!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Haliç Kongre Ve Kültür Merkezi’nde 31 Mart 2019’da yapılacak mahalli idareler seçiminde yarışacak 40 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adayı, mevcut Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan oldu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLADI, DENİZLİ'DE ZOLAN TAMAM!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Haliç Kongre Ve Kültür Merkezi’nde 31 Mart 2019’da yapılacak mahalli idareler seçiminde yarışacak 40 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. 14 büyükşehir 26 il belediye başkanı adaylarının açıklandığı toplantıda, AK Parti'nin Denizli'deki Adayı Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan olduğu açıklandı. Başkan Zolan’ı; AK Parti Denizli Milletvekilleri; Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ile AK Parti Kadın Kolları Nurcan Dalbudak yalnız bırakmadı. Başkan Zolan açıklanmasının ardından sosyal medya adeta yıkıldı. Vatandaşlar ve partililer büyük sevinç yaşadı. Öte yandan üç büyük şehrin adaylarının Salı günü yapılacak Grup Toplantısı’nda ya da sonraki günlerde açıklanacağı belirtildi.

ZOLAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI...

Sevdamızın adı Denizli’ye bir kez daha hizmetkârlık görevini yapma vazifesini şahsıma layık gören, Cumhurbaşkanımız, liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ederim. Cumhurbaşkanımız, liderimiz ve en büyük yol göstericimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemizde ilk kez uyguladığı ‘hizmet belediyeciliği’ ve ‘gönül belediyeciliği’ne layık bir çalışma anlayışı ile bu AK yolda Rabbim inşallah şahsıma verilen bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmeyi nasip eder. 
Bugüne kadar, "Hizmetkar" olma şerefine layık olduğumuz Denizlimizde çok güzel işler yaptık. Denizli'yi her yönüyle farklılaştırıp bir dünya kenti yapmak için gece gündüz çalıştık. Kaybedilen yılları telafi etmek için ne gerekiyorsa yaptık ve inşallah hemşehrilerimin desteği ile yapmaya da devam edeceğiz. Hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın şahsıma layım gördüğü bu kutsal görev ile bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz. 
Bundan önce olduğu gibi bu güzel, bu aziz millete hizmet etmek için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız! Allah'ım mahcup etmesin. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimden Allah razı olsun.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2018, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER