Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın Denizli programı belli oldu!

AK Parti Genel Merkezi tarafından organize edilen ve 2008 yılından bu yana kesintisiz devam eden ‘Siyaset Akademisi’nin başlangıç dersi için Pazar günü Denizli’ye gelecek olan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın programı belli oldu.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın Denizli programı belli oldu!

AK Parti Genel Merkezi tarafından organize edilen ve 2008 yılından bu kesintisiz olarak devam eden Siyaset Akademisi’nin Denizli ayağı, Pazar günü başlıyor. 4'ü online, 16'sı yüz yüze olmak üzere 20 dersten oluşacak Siyaset Akademisi’nin ilk dersi, AK Parti İl Başkanlığı’nda 18.00-20.00 saatleri arasında yapılacak. Tecrübeli siyasetçiler ve akademisyenler tarafından siyaset, sosyoloji, iletişim, ekonomi, dış politika gibi temel alanlarda dersler verilen Siyaset Akademisi’nde 212 kişi eğitim görecek. Eğitimin ardından yapılacak sınav sonucunda 50 ve üzeri puan alan tüm katılımcılara başarı sertifikası takdim edilecek. Ayrıca Türkiye birincisi Kudüs gezisi, Türkiye ikincisi Balkanlar gezisi, Türkiye üçüncüsü ise Endülüs gezisiyle ödüllendirilecek. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Pazar günü bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek ve Siyaset Akademisi Eğitim programının başlangıç dersini vermek üzere Denizli’de olacak.

OKTAY’IN PTOGRAMI BELLİ OLDU

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ın programı netleşti. Sabah saatlerinde Çardak Havaalanı’na inecek olan Oktay, saat 11.00’de Denizli Valiliği’ni ziyaret edecek ve ‘İl Brifingi’ alacak. Brifingin ardından kentteki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle toplantı gerçekleştirecek olan Oktay, toplantının ardından Valilik Konferans Salonu’nda basınla bir araya gelecek. Saat 13.00’te 15 Temmuz Delikli Çınar Meydanı’ndaki esnafları ziyaret edecek. Saat 14.00’te Denizli Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek olan Oktay, son ziyareti AK Parti İl Başkanlığı’na yapacak. AK Parti İl Başkanlığı’nda Siyaset Akademisi’nin ilk dersini verecek olan Oktay’ın akşam saatlerinde yine hava yolu ile kentten ayrılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER