CUMHURİYET KUPASI TRAP ATIŞ YARIŞMASI BAŞLIYOR

Çardak Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin 95. Yıl dönümü sebebiyle Çardak Atış Poligonu’nda 28 Ekim Pazar Günü Trap Atış etkinliği düzenleniyor.

CUMHURİYET KUPASI TRAP ATIŞ YARIŞMASI BAŞLIYOR

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk,  Atıcılık sporunu sevdirmek, atıcıların birbirleriyle tanışıp kaynaşmasına vesile olmak ve Çardak İlçesi’ni bu alanda tanıtmak amacıyla geleneksel olarak düzenlenen Cumhuriyetimizin 95. Yıl dönümü kutlamaları için düzenlediklerini söyledi.

Başkan Öztürk, yarışmanın 28 Ekim Pazar günü Çardak Atış Poligonu’nda yapılacağını, Cumhuriyet Kupası Trap Atış yarışı için takımlar isimlerini en geç 28 Ekim Pazar günü saat 11:00’e kadar yazdırmaları gerektiğini belirtti.

Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk “Cumhuriyetimizin in 95.Yıl dönümü münasebetiyle Çardak Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Trap Atış etkinliğimize tüm atış sporcularını ve spor severleri bekliyoruz. Kendilerini geliştirdikten sonra avcılığın ve atıcılığın sportif bir faaliyet olarak herkes tarafından tanınır hale gelmesini istiyoruz.’’ diye konuştu.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER