Cüneyt Arkın, Denizlili firmanın reklam yüzü oldu

Merkezi Denizli’de bulunan Springday firmasının reklam yüzü Türk sinema severlerin yakından tanıdığı ünlü sanatçı Cüneyt Arkın oldu. Cüneyt Arkın, salgın hastalığın azalması ve hayatın normale dönmesi durumunda Denizli’ye gelme sözü verdi.

Cüneyt Arkın, Denizlili firmanın reklam yüzü oldu

Springday firması, görsel tanıtım için Türk sinemasının emektar sanatçılarından Cüneyt Arkın ile anlaştı. Arkın’nın çekimleri İstanbul’da 4. Levent’teki evinde gerçekleştirildi. ‘Ah o eski günlerde de Springday olsaydı, film çekimlerinde fazla terlemez ve yorulmazdık’ diyen ünlü sanatçı, Denizli’ye de gelme sözü verdi. Kuruluşu geçtiğimiz günlerde tamamlanan Çallı Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanlığı’nı da yürüten Springday firmasının sahibi Süleyman Akçin, “Türk sinema severlerin gönlünde taht kurmuş Cüneyt Arkın’ı firmamızın tanıtım yüzü yaparak hem imajımızı güçlendirdik hem de değerli sanatçımızı onore ettik. Denizli yerelinde 16 yıl önce kurduğumuz firmamız günümüzde uluslararası arenada da tanınır hale geldi. Geldiğimiz nokta da sektörümüzün önemli ihracatçıları arasına girdik. Özellikle Ortadoğu, Avrupa ve Afrika ülkelerine yaptığımız ihracatla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Cüneyt Arkın ile firmamızın tanıtımının daha da artacağını umut ediyoruz. Uzakdoğu ve Afrika ülkelerine yaptığımız ihracatla ülkemiz ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Cüneyt Arkın ile firmamızın tanıtımının daha da artacağını umut ediyoruz” diye konuştu.

“Denizli’ye gelmeyi çok istiyorum”

Süleyman Akçin, Çal’ın Aşağıseyit Mahallesi’nde 8 asrı aşkı zamandır düzenlemem Sudan Koyun Atlatma Şenliği’ne Cüneyt Arkın’ı davet etti. 84 yaşındaki sanatçı, “Pandemi nedeniyle dışarı çıkamıyorum. Hayat normale döner, yarışlar düzenlenirse Denizli’ye gelmeyi çok istiyorum. Denizlili firmanın reklam filminde oynadığım için mutluyum. İnşallah Denizli’ye de gelir, onlarla kucaklaşırım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211