“DAHA GÜZEL BİR TAVAS İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Tavas’taki mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya gelen Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Hep birlikte senkronize bir çalışmayla 50 mahallemizdeki sorunları ve güzellikleri paylaşarak daha güzel bir Tavas, daha sosyal bir Tavas için elimizden geleni yapacağız" dedi.

“DAHA GÜZEL BİR TAVAS İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Tavas’ta, Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Adagölü, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş Mustafa Yalçın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Duvarcı, birim müdürleri, muhtarlar ve belediye meclis üyelerinin katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirildi. Her ay düzenli olarak yapılan toplantı, Emperium Outlet'te  gerçekleştirildi. İlçeye bağlı mahallelerin sorunlarının tartışıldığı toplantıda konuşan Başkan Akyol, vatandaşa hizmetin öncelikli görevleri olduğunun altını çizdi. Başkan Akyol, “Her mahallenin sorunlarını biliyoruz. Bu sorunların çözümünü de muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla işbirliği yaparak çözüyoruz. Periyodik olarak yapılan toplantıların verimli geçtiğine inanıyorum. Biz bugün güzel ve büyük hizmetler yapıyorsak bu başarıda sizlerin de payı var. Sizler mahallelerimizde bizim gözümüz kulağımızsınız. Göremediklerimizi, duyamadıklarımızı sizlerin aracılığıyla öğreniyoruz. Bunun için hepinize çok teşekkür ediyorum.  Hep birlikte senkronize bir çalışmayla 50 mahallemizdeki sorunları ve güzellikleri paylaşarak daha güzel bir Tavas, daha sosyal bir Tavas için elimizden geleni yapacağız” dedi.

“AMACIMIZ; HİZMETİ HALKIMIZA SUNMAKTIR”
Düzenli olarak yapılan istişare toplantılarının verimli geçtiğine vurgu yapan Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, “Hep beraber sorunların çözümünde ortaklaşa fikir alış verişleriyle hareket edip çözüm yollarını bulacağız. Amacımız lazım olan hizmeti halkımıza sunmaktır ve bunun için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu anlamda toplantıya katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. 

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER