DBDD’de yeni başkan; Ahmet Horoz

Denizli Bağımsız Denetçiler Derneği, Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda seçimli genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurul sonrasında yapılan seçimde; mevcut başkan Osman Erdemir görevi, Ahmet Horoz’a devretti.

DBDD’de yeni başkan; Ahmet Horoz

Yetki almış Bağımsız Denetçileri bir araya getirmek, mesleki bilgi paylaşımlarında bulunmak ve bu konuda söz sahibi olarak hizmet verebilmek için kurulan Denizli Bağımsız Denetçiler Derneği, Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) hizmet binasında, seçimli genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantının Divan Başkanlığı’nı ise Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı ve . 1996 – 2016 dönemleri Denizli SMMMO Başkanı Necdet Yılmaz yaptı. Toplantı sonrasında seçime yapılan seçimde; mevcut başkan Osman Erdemir görevi, Ahmet Horoz’a devretti. Seçim sonrasında Ahmet Horoz, Bülent Tezcan, Taner Atilla, Rıza Altın, H. Belfu Dinğil, İbrahim Sert ve Engin Tokdemir yönetime giren isimler oldu. Denetleme Kurulu’na ise Cahit Ülgen, Yasemin Türker Fidan ve Yücel Ünver seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER