DEDE KABAKLIOĞLU, TORUNUNA ŞAHİTLİK ETTİ

DEDE KABAKLIOĞLU, TORUNUNA ŞAHİTLİK ETTİ

Başaranlar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Serter’in kızı Seda Serter ile Konmer Limited Şirketi Genel Müdürü Ali Fuat Konyalıoğlu’nun oğlu Cengiz Konyalıoğlu, bir ömür mutluluğa ‘Evet’ dediler. Kayalar Düğün Salonu’nda düzenlenen nikahta; damat Cengiz Konyalıoğlu’nun 76 yaşındaki dedesi Ahmet Necdet Kabaklıoğlu genç çiftin nikah şahidi oldu.
Başaranlar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ile Müberra Serter’in kızları Eczacı Seda Serter ve Konmer Limited Şirketi Genel Müdürü Ali Fuat ile Beria Konyalıoğlu’nun oğulları Cengiz Konyalıoğlu, mutluluğa yelken açtı. Çift için Kayalar Düğün Salonu’nda nikah töreni düzenlendi. Törene; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eşi Ayşen Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekilleri Dr. Sema Ramazanoğlu, Cahit Özkan ve Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Denizli eski Milletvekili Mehmet Salih Erdoğan, Denizli Belediyesi Eski Başkanı Ziya Tıkıroğlu ve davetliler katıldı.


 Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, çiftin nikahını kıydı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekilleri Dr. Sema Ramazanoğlu, Cahit Özkan ve Şahin Tin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Seçil Uğurlu ve damat Cengiz Konyalıoğlu’nun 76 yaşındaki Kuyumcu dedesi Ahmet Necdet Kabaklıoğlu genç çiftin nikahına şahitlik etti.
Nikahta genç çifte seslenen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci; “Bundan sonraki hayatınızın ilk dakikalarını yaşıyorsunuz. Uzun yolculuğun ilk adımlarını atıyorsunuz. İnşallah bundan sonraki hayatınız bu ilk başladığınız gibi güzel olsun. Yüzleriniz hep gülsün” dedi.

GÜRKAN GÖK-ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER