DEDEOĞLU PASTANESİ 7'İNCİ ŞUBESİNİ AÇTI

DEDEOĞLU PASTANESİ 7'İNCİ ŞUBESİNİ AÇTI

Denizli’nin ünlü Dedeoğlu Pastaneleri olan ve İlhan ile Serkan Dedeoğlu tarafından kurulan Dedeoğlu Pastaneleri, 7’nci şubesini; Sümer Mahallesi’nde 3’üncü sanayi içerisinde hizmete açtı.

Denizli’nin ünlü Dedeoğlu Pastaneleri 7’nci şubesini; Sümer Mahallesi’nde 3’üncü sanayi içerisinde hizmete açtı. Dedeoğlu Pastanesi’nin açılışına Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pastacılar ve Şekerciler Odası Başkanı Abdurrahman Demirdak,  Dedeoğlu Ailesi’nin yakınları, dostları ve akrabaları katıldı. Duaların okunmasından sonra açılış kurdelesi, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu tarafından kesildi. Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Sümer Mahallesi Üçüncü Sanayi Sitesi’nde İlhan ve Serkan Dedeoğlu kardeşler tarafından hizmete açılan Dedeopğlu Pastanesi’nde sabah kahvaltısı, tatlı, kur ve yaş pasta satışlarının yapılacağı belirtildi.

“TALEPLER DOĞRULTUSUNDA 3’ÜNCÜ SANAYİDE ŞUBEMİZİ AÇMAYA KARAR VERDİK”
Akşamları pasta ve tatlı almak isteyenlerin yoğun trafikten pastanelere yanaşamadığını söyleyen Serkan Dedeoğlu,  “Biz Yoğun trafikten evlerine ikram götürmek isteyenlerin talepleri doğrultusunda Üçüncü Sanayide 7’inci şubemizi açmaya karar verdik” dedi.

“DEDEOĞLU KARDEŞLERİ KUTLUYORUZ”
Merkezfendi Belediye Başkanı Muhammet Şubaşıoğlu, “Dedeoğlu kardeşleri kutluyoruz. Böyle hijyenik ve nezih bir yapmışlar.  Bu tür işletmelerin çoğunlukta olması arzumuzdur. Hayırlı uğurlu olsun. Bol kazançlar dilerim” diye konuştu. 

 

Muhammet Karaçay- Doğan Akşit

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER