DEGİAD 30. kuruluş yıl dönümünü kutladı

Denizli Genç İş İnsanları Derneği, kuruluşunun 30’uncu kapsamında ‘DEGİAD 30.yıl Gecesi’ düzenledi.

DEGİAD 30. kuruluş yıl dönümünü kutladı

Denizli Genç İş İnsanları Derneği (DEGİAD), kuruluşunun 30. yılını düzenledikleri ‘DEGİAD 30.yıl Gecesi’ ile Sadık Emre Çaputçu Yönetim Binası’nda kutladı.

Etkinliğe; İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Aydın ve Muğla illerinden sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, derneğin geçmiş dönem başkanları ile DEGİAD üyeleri katıldı.

DEGİAD’ın 1991 yılında 7 iş insanı ile kurulduğunu ifade eden DEGİAD Kurucu Başkanı Gültekin Okay Salgar, bugün 500 üyeli bir iş insanları derneğine nasıl ulaştığını ve neler yaşandığını aktardı.

“GENÇ ÜYELERİMİZİ KOMİSYONLARDA GÖREV ALMALARINI ÖNERİYORUM"

Etkinlikte konuşan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, 30’uncu yılı kutluyor olmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti.  Başkan Urhan; “Genç üyelerimizi DEGİAD’ın etkinliklerine katılmalarını ve komisyonlarda görev almalarını öneriyorum.  DEGİAD’ın aynı çizgisinde ilerleyerek Atatürk ilkeleri ışığında nice 30 yıllar daha yaşayacağına inanıyorum” dedi. Konuşmaların ardından sponsorlar, fahri üyeliğe geçen üyeler ile  yeni üyelere plaket takdim edildi. DEGİAD’ın geçmiş dönem başkanları ve kurucu üyeleri 30’uncu yıl pastasını birlikte kesti. Positive Live Project Orkestrası’nın sahne aldığı gecede, kuruluşundan bugüne tüm yönetim kurulları ve üyelerin bulunduğu fotoğrafların video gösterimi ile nostalji yaşayan üyeler, geçmiş dönemleri yad etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER