“DEGİAD, DENİZLİ’MİZİN LİDER SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR”

DEGİAD Başkanlığına adaylığını koyan DEGİAD Genel Sekreteri Esra Kasapoğlu Ünlü, yönetim kurulu aday listesini açıkladı. Ünlü, “Yeni dönemde yapacak çok işimiz, söyleyecek çok sözümüz var” diye konuştu.

“DEGİAD, DENİZLİ’MİZİN LİDER SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR”

13 Eylül’de yapılacak DEGİAG (Denizli Genç İşadamları Derneği) seçimleri öncesi adaylığını açıklayan Esra Kasapoğlu Ünlü, yönetim kurulu listesini basın toplantısında tanıttı.

ÜNLÜ: “ÜLKE OLARAK ZORLU BİR DÖNEMDEYİZ”
Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basınla bir araya gelen Ünlü, “ Ülke olarak zorlu bir dönemeçte olduğumuz bu günlerde iş dünyasının daha da sıkı kenetlenerek, el birliğiyle bu zor günlerin üstesinden geleceğine olan inancımız tamdır.Böyle bir dönemde, özellikle sivil toplum kuruluşlarının rolü daha da önemli bir hale gelmiştir.Sağduyulu, birleştirici ve çözüm odaklı sivil toplum anlayışının toplumun her kesimine sirayet etmesi büyük önem taşımaktadır.Bizler de bu bilinçle üyesi olmaktan onur duyduğumuz, Denizli Genç İşadamları Derneği’nin 27. Seçimli Genel Kurulu’na, adaylığımızı açıklamış bulunuyoruz” dedi.

“YAPACAK ÇOK İŞ, SÖZLEYECEK ÇOK SÖZÜMÜZ VAR”
“Denizli’ye ve ülkemize birçok alanda katkı sağlıyor olmaktan mutluluk duyacağız” diyen Ünlü sözlerine şöyle devam etti: “Büyük çoğunluğunu birçok sivil toplum kuruluşunda tecrübe kazanmış, halihazırda aktif görevlerde bulunan ve iş dünyasına önemli katkılar sağlayan genç, çalışkan, vizyoner iş insanlarından oluşturduğumuz yönetim kurulumuzla, DEGİAD’ın yeni döneminde Denizli’ye ve ülkemize birçok alanda katkı sağlıyor olmaktan mutluluk duyacağız.“Her bir üyesinin varlığıyla ayrı bir değer kattığı DEGİAD, Denizli’mizin lider sivil toplum kuruluşudur.” Bu bilinç ve sorumlulukla yeni dönemde yapacak çok işimiz, söyleyecek çok sözümüz var!”

Şahsım Esra Kasapoğlu Ünlü başkanlığında oluşturulan yönetim kurulu aday listemiz şu şekilde oluştu:Barış Yıldırım, Burhan Şenel, Cem İnceoğlu, Cemal Başeren, Çağlar Kolbaşı, Ebru Sürü, Kemal Sarıkaya, Levent Altuntaş, Mehmet Aka, Mehmet Uğur Çoban, Murat Tekeli, Mustafa Yılmaz, Ozan Demirer, Ömür Usluca, Sinan Soylu ve Süleyman Şahan.

İBRAHİM ALAYONT- DOĞAN AKŞİT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER