DEGİAD’da Hakan Urhan ikinci kez başkan

Denizli Genç İş İnsanları Derneği 30’uncu Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’na tek aday olarak giren mevcut Başkan Hakan Urhan, güven tazeledi.

DEGİAD’da Hakan Urhan ikinci kez başkan

Denizli Genç İş İnsanları Derneği (DEGİAD) 30. Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu’nu, Sadık Emre Çaputçu Yönetim Binası’nda gerçekleştirdi. Genel kurula, DEGİAD Geçmiş Dönem Başkanları, EGİFED Başkanı Aydın Buğra İlter ve EGİAD Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer de katıldı. Divan Heyeti; Gültekin Okay Salgar, Bekir Sıtkı Urganlıoğlu, İbrahim Demireren, Ufuk Semercialbaz ve Hüseyin Katrancı’dan oluştu. Genel kurulun açılış konuşmasını yapan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan; göreve geldiklerinden bu yana, üye ilişkilerinin ve tanışıklığının geliştirilmesini yönetim olarak çok önemsediklerini ifade etti. Üyelerinin ticari ve sosyal ilişkilerini geliştirmek adına birçok sosyal etkinlikler düzenlediklerini söyleyen Başkan Urhan, ayrıca üyelerinin tanışıklığının ve ilişkilerinin geliştirilmesi konusu ile ilgili sosyal etkinliklerin yanında Ertuğrul Belen ile başlattıkları ve daha sonra kendilerinin devam ettirdikleri ‘Hızlı Tanışma Seansları’ olarak bilinen ‘İş Dünyasında Network ve Speed Networking’ aktivitelerinde üyelerinin birbirleri ile hızlı tanıştıkları seanslar düzenlediklerinden de bahsetti.

250 ÜYE ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Kendisinin de bulunduğu üye ziyaretlerinde, Üye İlişkileri Komisyonu ile birlikte pandeminin el verdiği sürede 250 üyeyi işyerinde ziyarette bulunduklarını ifade eden Başkan Urhan, üyelerini ve üyelerinin işlerini tanıdıklarını ve işleri ile ilgili beklentilerini ve sorunlarını dinleme fırsatları olduğunu aktardı. Pandemi öncesi fiziki olarak gerçekleştirdikleri üyelerinin sektörlerine göre yaptıkları toplantıları, pandemi süresinde de ara ara online devam ettirmeye çalıştıklarını söyleyen Başkan Urhan, bu toplantılarda aynı sektörde bulunan üyelerinin kendi işletmeleri ile ilgili vaka analizi yaparak sektörlerinin ihtiyaçlarını birlikte belirlerken, birbirini tanımayan aynı sektörde bulunan üyeler sektörel toplantılarda tanışarak birbirleri ile ticari ortaklıklara ya da tedarikçi, müşteri zincirine dahil olduklarından bahsetti. DEGİAD’ın geçmiş dönemlerinde başlayan DEGİAD Basketbol Turnuvaları’nın, DEGİAD üyelerinin aidiyetlerini öne çıkarmada etkili olduğunu vurgulayan Başkan Urhan; bu turnuvayı organize eden DEGİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal Faaliyetler Komisyonu Başkanı Serdar Dinç ve ekibine teşekkür etti. En önemli projelerinin Sadık Emre Çaputçu Yönetim Binası’nın tamamlanması olduğunu söyleyen Hakan Urhan, inşaatın tamamlanmasında sektörün içinde yer alan yönetim kurulu üyelerinin becerilerinin ve başarısının büyük olduğunu ve bu sayede inşaatın tamamlanma sürecinin daha hızlı ve daha ekonomik olduğunu da söyledi. Başkan Urhan, binanın tamamlanmasında emeği geçen inşaat mühendisi Cengizhan Öztürk ve mimar Halit Coza başta olmak üzere İnşaat Komisyonu üyelerine ayrıca teşekkür etti.

‘PAMUKKALE’DE DÖNÜŞÜM SENİNLE BAŞLIYOR’ PROJESİNE DEVAM

Başkan Urhan, 14. dönemin diğer en önemli projelerinden olan ‘Pamukkale’de Dönüşüm Seninle Başlıyor’ projesinin 2. etabının tamamlandığının ve genel kuruldan kısa bir süre sonra üyelerine ile kamuoyuna lanse edileceğinin haberini verdi. DEGİAD üyesi mimarlardan oluşan ‘Pamukkale Köyü Çalışma Grubu’nun 12 aylık çalışması olan ‘Pamukkale’de Kentsel Dönüşüm’ projesi ile ilgili konsept proje çalışmasının tamamlandığını ifade eden Başkan Urhan, bu çalışma grubunda yer alan DEGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Halit Coza ve DEGİAD üyesi mimarlara ayrıca teşekkür etti.

ŞAMPİYON DEGİAD

‘DEGİAD Yelken Kulubü’ eğitimleri sonrası yarışlara katılan DEGİAD üyelerinin katıldıkları ilk yarışta başarıya imza attığını söyleyen Başkan Urhan, yeni yönetiminde de bu konuyu önemsediğini ve iş insanlarının mutlaka hobisi olması gerektiğini söyledi. Özellik aile şirketlerinde başta olmak üzere, işi hobisi haline gelmiş tüm iş insanlarının emeklilik dönemlerinde bu hobileri sayesinde topluma aidiyetinin devam edebileceğine inandığını ifade eden Başkan Urhan, üyelerin yeni hobilerinin olabilmesi için eğitimler ve projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Urhan; yönetim kurulunu ve yedek yönetim kurulunu tek liste olarak açıkladı. Yönetim Kurulu sayısı ise 17’den 13’e düştü.

BAŞKAN URHAN GÜVENOYU ALDI

Genel kurulda derneğin 15. Dönem Yönetim, Denetleme ve Haysiyet Divanı’nı seçildi. 425 Aktif üyesi bulunan derneğin 15. Dönem Yönetim Kurulu, Denetleme ve Haysiyet Divanı’nın da seçildiği genel kurulda; mevcut Başkanı Hakan Urhan, yeniden başkan oldu. Yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Hakan Urhan, Berkay Alkaya, Cahide Fenli Akman, Cevat Fahri Bermant, Cihan Emre İnceoğlu, Emel Demir, Emin Terzioğlu, Halit Coza, Kemal Sözkesen, Mehmet Erişkin, Sibel Aysu, Sinan Salgar ve Şenol.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER