DEGİAD’ın iftarına şehit yakınları da katıldı

Denizli Genç İş Adamları Derneği’nin (DEGİAD) yeni yönetimi, Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı’nda (PASVAK) düzenledikleri iftar yemeğinde üyeleriyle ve şehit aileleriyle bir araya geldi.

DEGİAD’ın iftarına şehit yakınları da katıldı

Denizli Genç İş Adamları Derneği (DEGİAD) yeni yönetim kurulu tarafından Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı’nda (PASVAK) iftar yemeği düzenlendi.

Şehit ailelerinin de davetli olduğu iftar buluşmasına; Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Ali Değirmenci, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve DEGİAD üyeleri aileleriyle birlikte katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajının verildiği buluşmaya dair konuşan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan; “Ramazan Ayı’nın tüm ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bugün yönetimimizin üyelerimize verdiği ilk iftar yemeği olması nedeniyle ayrıca mutluluk duyuyoruz. Şehit ailelerimizin de katıldığı bu gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

“PASVAK İÇİN İŞADAMLARININ KATKISI ÇOK ÖNEMLİ”

İftarda konuşan PASVAK Başkanı Prof. Dr. Bülent Topuz; “Ev sahibi aslında DEGİAD ve geleneksel olarak PASVAK’ta iftar veriyorlar. Bu tür buluşmalar vakfımızın bir fazla kişiye ulaşması açısından oldukça önemli. PASVAK, Denizlililerin katkılarıyla hizmet veriyor. İşadamlarının katkıları da önemli. Güzel bir akşam oldu. Sohbetler edildi. Katılan herkese çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER