Değirmenci ve Gölge ailelerinin en mutlu günü

Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci ve Rüyal Değirmenci'nin oğulları Sencer Değirmenci ile Gani Gölge ve Mürşide Gölge çiftinin kızları Merve Gölge, Beyaz İnci'de düzenlenen nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi. Denizli protokolü çiçeği burnunda çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Değirmenci ve Gölge ailelerinin en mutlu günü

Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci ve Öğretmen Rüyal Değirmenci çiftinin oğulları Doktor Sencer Değirmenci ile Mersin Anamurlu Memur Gani Gölge ve Memur Mürşide Gölge çiftinin kızları Doktor Merve Gölge rüya gibi bir törenle dünya evine girdi.

Beyaz İnci Düğün Salonu'nda düzenlenen nikah törenine; Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, ilçe belediye başkanları, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, AK Parti İlçe Başkanları Ekrem Başer ve Uğur Gökbel, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, çiftin yakınları, dostları ve davetliler katıldı.

Merve ve Sencer çiftinin nikahını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise protokol üyeleri yaptı.

Başkan Zolan, hayatlarının en anlamlı 'evet'ini söyleyen genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerken, AK PArti Denizli Milletvekili Nilgün ÖK, nikah cüzdanını gelin Merve Gölge'ye takdim etti.

Nikah merasimi fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER