DEKAD 14’üncü yaşını kermesle kutladı

Denizli Koruyucu Aile Derneği, 14’üncü yaşını kermesle kutluyor. Kermesten edilen gelirleri çocuklar ve koruyucu aileler yararına açılan atölyelerde ve hazırlanan projelerde kullanılacak.

DEKAD 14’üncü yaşını kermesle kutladı

Denizli Koruyucu Aile Derneği (DEKAD) 14’üncü yıl heyecanını yaşıyor. Kermesle yeni yaşını kutlayan DEKAD, kermesten edilen geliri ise daha çok çocuğun hayatına dokunmak için gerçekleştireceği dernek faaliyetlerinde ve koruyucu aileler için açılacak atölyelerde kullanmayı planlıyor.

DEKAD’ın Kermesi, 10 Haziran’a kadar Saltak Caddesi No.83’te Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi altında misafirlerini bekliyor olacak. Kermes açılışında konuşan dernek Başkanı Hakan Vural, “2009 yılından 6 koruyucu aile ve 1 Sosyal Hizmet Uzmanı tarafından kurulan derneğimiz bugün 13’üncü yılını doldurdu, artık 14’üncü yılımıza giriyoruz ve çok mutluyuz. Bugün bir kermesle bu doğum günümüzü renklendirmeye çalışıyoruz. Kermesimizde büyük emeği olan Elele Federasyonu Başkanı Sayın Ayfer Doğan, Dernek Başkan Yardımcımız Şenay Akyol, Yönetim Kurulu Üyemiz Adem Alptekin Altunbaş, dernek üyelerimiz ve gönüllülerimizle beraberiz. Denizli Koruyucu Aile Derneği olarak gün geçtikçe daha da büyüyoruz. El ele coşkuyla ve çocuklarımızla beraber, çocuklarımızın şefkatli bir aile ortamında büyümeleri için çalışmalar ve etkinlikler yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER