DELİKLİ ÇINAR'DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

DELİKLİ ÇINAR'DA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Borçları olduğunu ve kız arkadaşıyla ayrıldığını söyleyen 27yaşındaki A.D., 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda kendisini falçataile doğradı. A.D.’yi arkadaşı ve olay yerine gelen polis güçlükle ikna etti.

15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda hareketlidakikalar yaşandı. Büyükşehir Belediye Binası’nın önüne gelen ve vücudunun üstkısmındaki giysileri çıkaran A.D., elindeki falçatayla göğüs bölgesini kesmeyebaşladı. Meydanda toplananların korku ve merak dolu bakışları arasında eyleminisürdüren A.D.’ye yardım için sağlık ekibi çağrıldı ve polise bilgi verildi.

Olay yerine gelen polis ekibi, vücudunu keserek kanlariçinde kalan A.D.’yi ikna etmek için yoğun çaba harcadı. Bu arada birarkadaşına ulaşılarak meydana gelmesi sağlandı. Polis ve arkadaşınınçabalarıyla A.D.’nin ikna edilmesiyle vatandaşlar rahat bir nefes aldı.Ambulansa bindirilen A.D., tedavisi yapılmak üzere hastaneye götürüldü.

A.D. ‘Neden böyle davrandığı?’ sorusuna “Borçlarım var. Vergiborcum, trafik cezaları borcum 10 bin lira dolayında. Bunları ödeyemiyorum. Kızarkadaşımla da ayrıldık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205