DENİB Akademi, programlarına devam ediyor

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından 2015 yılında kurulan, hayata geçtiği ilk günden bu yana bin 300 saatlik 183 eğitim programı ile 7 bine yaklaşan katılımcısıyla buluşturan DENİB Akademi, 2021 yılında da eğitimlerini sürdürecek.

DENİB Akademi, programlarına devam ediyor

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından 2015 yılında kurulan, DENİB Akademi, 2021 yılında da eğitimleri programlarına devam edecek. Oluşturulduğu ilk günden bu yana bin 300 saatlik 183 eğitim programı ile 7 bine yaklaşan katılımcısıyla buluşturan DENİB Akademi’nin Ocak ve Şubat ayı programları belli oldu. Konuya ilişkin açıklama yapan DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, “Yeni yıldaki eğitimlerimizi planlarken içinde bulunduğumuz pandemi koşullarını dikkate aldık. Teknolojinin ve dijital dünyanın sunduğu fırsatlar sayesinde pazarlama dünyasında da birtakım değişimler yaşanıyor. Söz konusu değişimler önümüzdeki dönemde de devam edecek gibi görünüyor. DENİB Akademi olarak, pandemi döneminin ekonomik, sosyolojik ve psikolojik etkilerini göz önünde bulundurarak yönetimsel, strateji oluşturma ve pazarlama konularında nasıl yol izlenebileceği, neler yapılabileceği noktalarında katılımcılarımızın yetkinliklerinin artırılmasına yönelik programlar hazırladık” dedi.

“OCAK VE ŞUBAT'TA 5 FARKLI EĞİTİM PROGRAMI PLANLADIK"

2021 yılının ocak ve şubat aylarında 5 farklı eğitim programı planladıklarını belirten Başkan Memişoğlu, şunları söyledi: “Şu aşamada çevrimiçi dijital platformda süren eğitimlerimizin, 2021 yılında pandeminin seyrine göre sınıf içi programlara geri dönmesini veya hibrit bir modele geçmesini planlıyoruz. DENİB Akademi’nin tüm katılımcılarına başarılı bir eğitim yılı diliyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER