DENİB AKADEMİ'DE PROFESYONEL EKİP YÖNETİMİ EĞİTİMİ VERİLDİ

DENİB AKADEMİ'DE PROFESYONEL EKİP YÖNETİMİ EĞİTİMİ VERİLDİ

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü “Profesyonel Ekip Yönetimi Eğitimi”ni gerçekleştirdi.

Eğitimde katılımcılara Indus Consulting’den M. Efsun Yüksel Tunç tarafından kuşaklar, karakterler, kişilik renk analizi, ekip, ekip ruhu, ekip çalışması, hedeflere nasıl ulaşılır, mevcut durum analizi, rakip analizi, stres yönetimi, risk yönetimi, kriz yönetimi, misyon, vizyon, strateji, liderlik ve yöneticilik, güç ve etki, ekip performansı, motivasyon, güven ve süreklilik, ekip performansını artıran koçluk becerileri konularında teorik bilgiler verildi ve aynı zaman da yapılan uygulamalar ile katılımcılar interaktif olarak katıldılar.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim firmaların yönetici, satış-pazarlama sorumlusu, işletme müdürü, üretim geliştirme mühendisi, insan kaynakları müdürü, endüstri mühendisi, mağaza bölge sorumlusu ve finansman müdürü görevinde kişilerin katılımıyla başarılı ve keyifli olarak tamamlandı.

 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER