DENİB AKADEMİ’DEN DENİZLİ VE UŞAK’TA EĞİTİM

Denizli İhracatçılar Birliği'nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, Denizli’de ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’ ve Uşak’ta ‘Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı’nı gerçekleştirdi.

DENİB AKADEMİ’DEN DENİZLİ VE UŞAK’TA EĞİTİM

Denizli İhracatçılar Birliği'nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, çalışmalarına devam ediyor. DENİB Akademi, Denizli’de ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’ ve Uşak’ta ‘Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı’nı gerçekleştirdi. İlk olarak Denizli’de verilen eğitim, Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda yapıldı. Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü yetkilisi Ceyhun Yeşilşerit tarafından verilen eğitimde; yaygınlaşan teknoloji, uluslararası rekabetçilikte stratejiler, riskler, hedef pazar seçimi, pazar araştırması, stratejik kararı almak için temel bilgiler, ürün ve marka araştırması gibi konular ele alındı. Eğitimde ayrıca; katılımcısı firmalarının üretim ve satış süreçlerine yönelik çeşitli araştırmalar yapıldı.

İKİNCİ PROGRAM UŞAK’TA YAPILDI
DENİB Akademi’nin ikin ci programı Uşak’ta yapıldı. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı’nda; marka olmanın gerekliliği, katma değer farkı, markanın fonksiyonları, marka olma süreci, marka kişiliğini yaratmak ve kurumsal kimlik konularında bilgiler aktarıldı. DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 4 Eylül 2018 tarihinde “Dijital Liderlik Eğitimi” ile devam edecek.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER