DENİB Akademi’den dijital pazarlama eğitimi

DENİB Akademi, ‘B2B E-İhracat Odağında Dijital Pazarlama Eğitimi’ni pandemi kuralları gereğince Denizli İhracatçılar Birliği’nde düzenledi.

DENİB Akademi’den dijital pazarlama eğitimi

DENİB Akademi, eğitim programlarını sürdürüyor. DENİB Akademi, ‘B2B E-İhracat Odağında Dijital Pazarlama Eğitimi’ düzenledi.

Pandemi kuralları dikkate alınarak Denizli İhracatçılar Birliği’nde yapılan eğitimde; MODS Bilgi Teknolojileri’nden Ersan Ertürk tarafından sunulan eğitim programında; temel dijital pazarlama dinamikleri & başarı ölçütleri (KPI), temel becerileriyle Google, Linkedln, Instagram, Youtube, Twitter reklamları, reklam hedefleme kabiliyetleri, yeniden pazarlama ile hedef satın alımcılarımızı internette takip, Linkedln, D&B, Kompass gibi araçlarla hedef satın alımcılara ulaşım, müşteri hizmetleri yönetimi, büyük veri kavramı, pazarlama otomasyonları, arama motoru optimizasyonu, e-posta reklamcılığı gibi konu başlıkları üzerinde duruldu.

Eğitim programı, yapılan bilgilendirmelerin ve paylaşımların ardından soru-cevap bölümüyle devam etti. DENİB Akademi eğitimlerine, 18 Kasım 2021’nde çevrimiçi olarak düzenlenecek olan ‘Kurumlarda Zihin Haritaları Eğitimi’ ile devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER