DENİB AKADEMİ’DEN İHRACATTA FİNANSAL OKURYAZARLIK EĞİTİMİ

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi tarafından ‘Finansal Okuryazarlık – İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi’ yapıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi yeni bir eğitim faaliyetini daha hayata geçirdi. DENİB Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda ‘Finansal Okuryazarlık – İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi’ yapıldı. Eğitime; firmaların ihracat, pazarlama, ithalat, lojistik, muhasebe ve kambiyo departmanlarında görev yapan yöneticiler katıldı. İhracat Eksperi firmasından Ümit Osman Yılmaz’ın konuşmacı olarak katıldığı eğitimde; ihracat, bankasız ihracat imkânı, döviz alım-satım belgesi, ihracatta banka seçimi, banka masrafları, döviz kredisi, ihracat taahhüdü kapatma, muvafakatname, ihracatta ödeme yöntemleri gibi konularda bilgiler verildi.

DENİB Akademi, eğitim programlarına; 26 Temmuz 2018 tarihinde ‘İhracatta Finansal Okuryazarlık – İhracatta Ödeme Yöntemleri Eğitimi’nin ikinci grup eğitimi, 7-8 Ağustos 2018 tarihlerinde ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’ ve 9 Ağustos 2018 tarihinde Uşak’ta Denizli İhracatçılar Birliği ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle yürütülmekte olan ‘Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği’ söyleyişi programı ile devam edecek.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2018, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER