DENİB’de ‘İleri Excel Uygulamaları Eğitimi’

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, ‘İleri Excel Uygulamaları Eğitimi’ organize etti. DENİB’de düzenlenen eğitime, Vidoport.com’dan Ömer Bağcı konuşmacı olarak katıldı.

DENİB’de ‘İleri Excel Uygulamaları Eğitimi’

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, çalışmalarına devam ediyor. DENİB Akademi tarafından organize edilen ‘İleri Excel Uygulamaları Eğitimi’, DENİB’de yapıldı.

Vidoport.com’dan Ömer Bağcı’nın konuşmacı olarak katıldığı eğitimde; genel excel kullanımı, koşullu biçimlendirmelerin uygulanması, verilerin girdisinin doğrulanması, çeşitli formüllerin kullanımı, pivottable gibi excelin farklı işlevleri anlatıldı ve tablolar üzerinden uygulamalı örnekler gerçekleştirildi.

İşletmelerde satış listeleri üzerinden farklı şekillerde raporlamalar ve çalışmalar yapılabileceğinin altını çizen Eğitmen Ömer Bağcı, katılımcıların uygulamaları kullanarak sürekli kendilerini geliştirebileceğini dile getirdi. Bağcı, bazen saatler alan işlemlerin bir formül veya raporlama ile birkaç dakikada yapılabileceğini ifade etti. Eğitim programı, yapılan bilgilendirmelerin ve paylaşımların ardından soru-cevap bölümüyle devam etti. DENİB Akademi eğitimlerine, 12 Mart 2020’de düzenlenecek ‘Profesyonel Satış Teknikleri Eğitimi’ ile devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER