DENİB’DEN 2 EĞİTİM BİRDEN

Denizli İhracatçılar Birliği'nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’ni, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak’ta “Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı”nı gerçekleştirdi.

Denizli İhracatçılar Birliği'nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, iki eğitimi birden hayata geçirdi. DENİB Akademi, Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda ‘Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’ gerçekleştirdi. Eğitimde; Evrensel Pazarlama Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü yetkilisi Ceyhun Yeşilşerit tarafından; beklentiler, farkındalıklar, küreselleşme, yaygınlaşan teknoloji, uluslararası rekabetçilikte stratejiler, riskler, hedef pazar seçimi, pazar araştırması, stratejik kararı almak için temel bilgiler, ürün ve marka araştırması gibi konular sunulurken, eğitim katılımcısı firmalarının üretim ve satış süreçlerine yönelik çeşitli araştırmalar yapıldı.

DENİB Akademi’nin ikinci programı ise Uşak’ta yapıldı. Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen ‘Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı’nda ise; marka olmanın gerekliliği, katma değer farkı, markanın fonksiyonları, marka olma süreci, marka kişiliğini yaratmak ve kurumsal kimlik konularında katılımcılarla birlikte söyleşi gerçekleştirildi. DENİB Akademi eğitimlerine, 4 Eylül 2018’de “Dijital Liderlik Eğitimi” ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211