DENİB'DEN, 25 YILLIK PERSONELE TEŞEKKÜR

DENİB'DEN, 25 YILLIK PERSONELE TEŞEKKÜR

İhracatın yıldızlarını ödüllendiren Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Birliğin kuruluşundan bu yana hizmetlerini özveriyle sürdüren ve DENİB’de 25’inci yılını dolduran 5 personele teşekkür plaketi takdim etti.

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), geçtiğimiz hafta sonunda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de katıldığı dev organizasyona imza attı. İhracatın yıldızları düzenlenen törenle ödüllendirildi. Törene; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, Dr. Sema Ramazanoğlu, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, TİM Başkan Vekili ve DENİB Başkanı Süleyman Kocasert ve ihracat yapan firmaların yöneticileri katıldı. 

2016, 2017 yılı ihracatın yıldızlarının yanında Birliğin kuruluşundan bu yana hizmetlerini özveriyle sürdüren ve DENİB’de 25’inci yılını dolduran 5 personele de teşekkür plaketi takdim edildi. Arge, Eğitim Ve Organizasyon Şube Müdürü Şadiye Baykent, Uygulama –İhracat Şube Müdürü Mustafa Önkü, Muhasebe –Üyelik Personel Şube Müdürü İsmail Kavak, Dahilde İşleme Teşvik Kapatma Şubesi’nden Banu Yurdayüksel ve Dahilde İşleme Teşvik Kapatma Şubesi’nden Ayşe İyihuylu Kes, plaketlerini Bakan Zeybekci ve Başkan Kocasert’ten aldı.

 HABER MERKEZİ

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER