DENİB’DEN “GELECEĞİ ROTALAMAK” EĞİTİMİ

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB), eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, ‘Aynanda Sen İle Geleceği Rotalamak Eğitimi’ni gerçekleştirdi.

DENİB’DEN “GELECEĞİ ROTALAMAK” EĞİTİMİ

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB), eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, ‘Aynanda Sen İle Geleceği Rotalamak Eğitimi’ni gerçekleştirdi. DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu’nda yapılan Eğitime; firmaların bilgi işlem, genel müdür, ihracat, pazarlama, kurumsal iletişim gibi birçok farklı departmanların da görev yapan yöneticiler katıldı. Argestar Danışmanlık’tan Dr. M. Naci Çuhacı’nın konuşmacı olarak yer aldığı eğitimde; kişisel keşif yolculuğunda insanın kendisi ile tanışması, doğru tanımlar ve tespitler yapması, ileride nerde nasıl görmek isterdin sorularının cevaplarına karşılık, hedef koyabilmesi ve bu hedefe odaklanarak kendi yolculuğunu hazırlayabilmesi ile duygusal zeka önderi olabilmesi konularında bilgiler verildi.

DENİB AKADEMİ eğitim programlarına; DENİB ve TİM-TEB Girişim Evi ile ortak işbirliğinde 23 Ekim 2018 tarihinde “Stratejik Büyüme ve Kurumsal Gelişim” programı ile devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER