DENİB'TEN 'HEDEFLERLE YÖNETİM' EĞİTİM PANELİ

DENİB'TEN 'HEDEFLERLE YÖNETİM' EĞİTİM PANELİ

Eğitim programlarına büyük önem veren DENİB Akademi, yeni bir eğitim programına imza atarak; “Hedeflerle Yönetim“ konulu panel verdi. Program; Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

DENİB Akademi eğitim programlarına devam ediyor. Bu kapsamda “Hedeflerle Yönetim” konulu bir panel düzenledi. Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim programında Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. Meltem Onay konuşmacı olarak katıldı. Eğitimde; firma sahipleri, genel müdürler, pazarlama müdürleri, üretim müdürleri, kalite temsilcileri, ihracat müdürleri ve genel koordinatör katıldı. Panelde yönetimin amacı, avantajları, dezavantajları, performans yönetimi, iletişime katkısı, yönetim sistemi, müşteri değeri ve önemi, çalışanların katılımı, sürekli iyileştirme, çalışanlara yönelik yönetim sistemi, misyon, vizyon, işletme içinde hedefler belirlenirken dikkat edilmesi gereken hususlar, performans kriterlerinin belirlenmesi, sonuçların değerlendirilmesi, kişisel hedeflerin belirlenmesi, organizasyonel hedefler ile kişisel hedeflerin örtüşmesi, swot analiz, güçlü yönler, zayıf yönler, fırsatlar, tehditler, işletmelerde swot analizi’nin stratejik yönetime etkisi, sürdürülebilir rekabet üstünlüğü, duyurma, paylaşım, çevre analizi, politik faktörler, ekonomik faktörler, sosyal faktörler, teknolojik faktörler, pazar analizi gibi birçok önemli konuda katılımcılara bilgi verildi.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 9-10 Kasım 2016 Salı günü “Yöneticiler İçin Stratejik Planlama, Bütçe, Bütçe Kontrolü, ve Revizyonu” eğitim programı ile devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner247

banner246