DENİPOL AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

DENİPOL AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Denizli’de sağlık sektörüne iddialı bir giriş yapan Özel Denipol Hastanesi, personeli  aileleri ve çevre esnafın katılımıyla iftar yemeği düzenledi. 
Geçtiğimiz yıl 11 Aralık’ta hasta kabulüne başlayan ve Denizli’nin sağlık sektöründe öncü hastanelerinden biri olan Özel Denipol Hastanesi, 900 kişilik iftar yemeği düzenledi. Hastane otoparkında düzenlenen iftara; hastane personeli, aileleri ve çevre esnaf katıldı. Etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Özel Denipol Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Uğur Kulalı; “Denizli’yi bir bütün olarak görüyoruz. Mübarek gecemizi mahallelimizle de birlikte kutlamak istedik. Katılım çok iyi oldu. Hepsinden Allah razı olsun. Denizli halkının mutluluğu ve geleneksel özelliklere bağlı olup mübarek günleri hep birlikte kutluyor olmak bize en keyif veren şeydir. İftarımıza katılmaları mutluluğumuzu bir kat daha arttırdı. Geleneklerimizden ayrılmadan, milli ve birlik olmaya her zaman ihtiyacımız var. İftar yemeğimizin ilki çok güzel bir etki yarattı. Geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz. Ramazan Bayramı’nın ülkemize bereket ve hayırlara vesile olmasını umut ediyorum. Memleketimizin özellikle uzak diyarlarında zorluk çeken askerlerimize ve polislerimize kolaylıklar diliyorum. Hayırlısıyla bütün zorlukların aşılmasını diliyorum” dedi.

“DENİPOL’DE HERKES AİLE GİBİ”
“Genç bir hastane olarak görülürken, yaptığımız poliklinik ve ameliyathane sayılarımızla çok hızlı yol aldık” diyen Op. Dr. Kulalı sözlerine şöyle devam etti: “Bunda deneyimli ve güçlü personel kadromuzun, cihaz ve tıbbi aletlerimizin, ameliyathanelerimizin rolü büyük. Hızlıyız. Çalışacağız. İnançlıyız. Daha da iyilerini başaracağız. Denizli halkı Denipol’de güler yüz ve ilgi görecekler.  Hastaları kendisi yerine koyacak doktorlar ve hemşireler görecekler. Bizim hastanemizde yatan kadınlar abla, bacı; erkekler ise ağabey, baba. Burada herkes bir aile gibi. Kimse kendini yadırgamadan hizmet görecekler.”

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK​

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205