DENİPOL’DE 29 EKİM COŞKUSU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Özel Denipol Hastanesi yönetimi ve personeli, hastanede tedavi gören çocukları ve hastaları ziyaret ederek Türk Bayrağı dağıttı.

DENİPOL’DE 29 EKİM COŞKUSU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Denizli’de de çeşitli etkinliklerle ve büyük bir coşkuyla kutlandı. Özel Denipol Hastanesi yönetimi, doktorları ve personeli Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95’inci yıldönümünde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Hastane personeli; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, hastanede tedavi gören çocukları ve hastaları ziyaret ederek Türk Bayrağı dağıttı. Özel Denipol Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Uğur Kulalı, yaptığı açıklamada; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve hastanemizde tedavi gören hastalarımızın bu özel gününü tüm personelimiz ile kutladık.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz; tüm hemşerilerimizin ve tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi.

TOLGA ALP DÜZGÖREN​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205