DENİPOL'DE SAĞLIĞINA KAVUŞTU

DENİPOL'DE SAĞLIĞINA KAVUŞTU

46 Yaşındaki Z.Ö, Denipol Hastanesi’nde Nöroloji, Dahiliye ve Anestezi Uzmanlarının tıbbi desteğiyle, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hasan Telat Satoğlu ve ekibi tarafından yapılan başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu.
Denipol Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hasan Telat Satoğlu, “Hasta rahmi ura bağlı olarak 4 aylık gebelik büyüklüğünde tespit edildi. Hasta, kansızlık dışında kasık ağrıları, bağırsak problemleri, idrar şikayeti yaşıyordu. Rahimde ur her 4 kadından birinde görülebilen iyi huylu bir ur olmasına rağmen yerleştiği yer ve büyüklüğüne göre şikayetler yapabilen bir hastalıktır. Düzenli muayenelerle erken süreçte tespit edilebilip, gereken vakalarda cerrahi uygulanabilir. Ancak bu hastada MS hastalığına bağlı endişeler nedeniyle uzun süre operasyondan kaçınılmış bu nedenle Myom oldukça büyük boyutlara gelmiştir. MS hastalığı, derin kansızlık şikayetleri de olan hastamıza Nöroloji, Dahiliye ve Anestezi Uzmanlarımızın tıbbi desteğini alarak ekibimle birlikte başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşturduğumuz için mutluyuz” dedi.
Sağlığına kavuşan Z. Ö. “Şikayetlerim nedeniyle uzun yıllardır çok büyük sıkıntılar çektim. Bu şikayetlerin yanında bir de MS hastası olduğum için ameliyat olmaktan korkuyordum. Şikayetlerim artık dayanılmaz hale gelince Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hasan TelatSatoğlu’na başvurdum. Bugün ise çok şükür sağlığıma kavuştum. Operasyonumu gerçekleştiren ve yıllarca çektiğim ıstıraptan beni kurtaran doktoruma ve hastane personeline ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER