Denizli 2020 yılını coşkuyla karşıladı

Denizli, yeni yıla Pamukkale ve Merkezefendi İlçeleri’ndeki eğlence mekanlarında girdi. Colossae Termal Hotel, Leman Kültür Otel ve Doğa Termal Otel’de 2020 yılını karşılayan Denizlililer, gönüllülerince eğlendi.

Denizli 2020 yılını coşkuyla karşıladı

Denizli, yeni yıla Pamukkale ve Merkezefendi İlçeleri’ndeki eğlence mekanlarında girdi. Colossae Termal Hotel, Leman Kültür Otel ve Doğa Termal Otel’de 2020 yılını karşılayan Denizlililer, gönüllülerince eğlendi. Pamukkale’de bulunan Colossae Termal Hotel, 2020 yılını karşılayan Denizlililer tarafından doldu taştı. Colossae Termal Hotel yılbaşı yemeğinde ve eğlencesinde sanatçı Güvenç Yıldırım sahne aldı. Güvenç, saatler 24:00’de geri sayımı yaptı.

“2019 SEZONUNU GÜZEL GEÇİRDİK

Denizli’yi ve Denizli insanını çok sevdiğini belirten Colossae Termal Hotel Yönetim Kurulu Üyesi Hande Esen, şunları söyledi: “2019 sezonunu güzel geçirdik. Odalarımız ve ıslak alanlarımız renove edeceğiz. Bu sebeple çok heyecanlıyız. Sezonu biraz yorucu kapatıyoruz ama önümüzdeki sezonun hayali ile güzel şeyler yaptığımızı düşünerek, mutluluk ve huzurla kapatıyoruz. Yılbaşı gecemiz çok güzel geçiyor. İçeriye girdiğiniz andan itibaren o atmosferi göreceksiniz. İnsanlar çok mutlu ve eğleniyorlar. Bu da bizi daha çok mutlu ediyor. Herkes için tüm ülke için yorucu bir yıl geçirdik hem maddi hem de duygusal olarak. Kadınlar çok acı çekti bu yıl. Toplumsal olarak üzücü şeyler yaşadık. Herkesin burada çok güzel eğlenip, 2020 yılına bomba gibi girsin istiyoruz. Ben Denizli halkı ile 2019 yılında tanıştım. Çok da sevdim buranın insanlarını. Hem bir Ege havası var hem de İç Anadolu’nun sıcaklığını hissettim. Denizli’yi çok sevdim. Özellikle tarihini ve doğasına bayıldım. Denizli’nin saklı kalmış kültürel ve tarihi özellikleri var. Lütfen tarihi değerlerimize sahip çıkalım. Bunların kıymetini bilelim. Tekrardan herkesin yeni yılını kutluyorum.”

DENİZLİLİLER, LEMAN KÜLTÜR HOTEL’DE SAHRA VE TAŞ PLAK GURUBU İLE COŞTU

Leman Kültür Hotel’de Şarkıcı Sahra ve Taş Plak Gurubu sahne aldı. 2020 yılını Leman Kültür’de karşılayanlar, unutulmaz bir gece yaşadı. “2020 yılına bomba gibi giriyoruz” diyen Leman Kültür Hotel Müdürü Sevgi Acar; “Amacımız misafirlerimizi memnun etmek. Buradan memnun ayrılmalarını sağlamak. Tüm Denizli halkı başta olmak üzere, herkesin yeni yılını kutluyorum. Önce sağlık, aşk, sevgi, mutluluk, para diliyorum herkese. 2019 yılını Leman Kültür Hotel olarak başarılı ve iyi geçirdik. Otel açısından olsun, kafe açısından olsun gayet güzel bir performans sergiledik. Samimiyetimiz ve içtenliğimizle herkesi mutlu etmek için çabalıyoruz” diye konuştu.

2020, DOĞA TERMAL HOTEL’DE ZEYNEP ONAT’LA KARŞILANDI

Zeynep Onat’ın sahne aldığı Doğa Termal Hotel’de 2020 yılı büyük bir kutlama ile karşılandı. Şarkıcı Onat’ın söylediği şarkılarla otele gelen misafirler gönüllerince eğlendi. 2020’nin güzellikler getirmesini dileyen Doğa Termal Hotel Satış Sorumlusu Hasine Çiçekdemir; “Doğa Termal olarak çok çok güzel bir yıl geçirdik. Denizli ve Pamukkale olarak çok iyi bir sezonu geride bırakıyoruz. Dolu dolu geçirdik. Gelen misafirlerimiz hep memnun ayrıldılar. Hepsi tekrardan gelmek istiyor bize. Herkese çok mutlu bir yıl diliyorum. Hem ülkemiz hem Denizli hem de bizim otelimiz için çok iyi bir 2020 yılı temenni ediyorum” dedi.

“2020’DE HUZURLU VE MUTLU BİR TURİZM SEZONU GEÇİRİRİZ”

Doğa Termal Hotel Ön Büro Müdürü Zafer Kılınç; “2019 yılı sadece Doğa Termal olarak değil, Denizli ve Pamukkale olarak turizmde çok iyi geçti. İnşallah 2020 yılında da huzurlu ve mutlu bir turizm sezonu geçiririz. Denizli’nin turizmden yüzü çok fazla güldü bu yıl. Herkesin yeni yılını kutluyorum. Diledikleri ne varsa hepsinin gerçekleşmesini temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER